ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ ДІТЕЙ

Чому ми ним користуємось?
Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, "Тут іде текст. Тут іде текст." Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном "lorem ipsum" відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з'явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі).
Де собі взяти трохи?
Існує багато варіацій уривків з Lorem Ipsum, але більшість з них зазнала певних змін на кшталт жартівливих вставок або змішування слів, які навіть не виглядають правдоподібно. Якщо ви збираєтесь використовувати Lorem Ipsum, ви маєте упевнитись в тому, що всередині тексту не приховано нічого, що могло б викликати у читача конфуз. Більшість відомих генераторів Lorem Ipsum в Мережі генерують текст шляхом повторення наперед заданих послідовностей Lorem Ipsum. Принципова відмінність цього генератора робить його першим справжнім генератором Lorem Ipsum. Він використовує словник з більш як 200 слів латини та цілий набір моделей речень - це дозволяє генерувати Lorem Ipsum, який виглядає осмислено. Таким чином, згенерований Lorem Ipsum не міститиме повторів, жартів, нехарактерних для латини слів і т.ін.

ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ ДІТЕЙ

Поки у приміщенні новоствореного Київського центру незрячих виконуються ремонтні роботи, він активно організовує різноманітні заходи.
Так 8 травня з нагоди дня пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 рр. та з нагоди сторіччя від дня народження незрячого героя-підпільника Якова Батюка було проведено виїзну екскурсію для учнів середніх та старших класів Київської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 для сліпих дітей ім. Я.П. Батюка. Дітки у супроводі своїх викладачів та екскурсоводів відвідали Музей окупації Києва.
Дуже дякуємо Департамент соціальної політики КМДА за сприяння у проведенні поїздки. Всі діти залишились дуже задоволеними такою пізнавальною екскурсією.

#центрнезрячих #незрячі #київськийцентрнезрячих #київ #департаментсоціальноїполітики #соцзахист